-26%Ігровий набір Барбі Бузкова шафа для одягу Barbie Ultimate Closet(HJL65)
- Готово до відправки
1 700 ₴
1 250 ₴
Оригінал
Шафа Barbie стильна і зовні, і всередині! Він оформлений у фірмовому стилі Barbie: зовнішня частина виконана у бузковому кольорі, тоді як внутрішня – у рожевому. Через напівпрозорі подвійні двері можна зазирнути усередину.
Завдяки 6 вішалкам, які входять до комплекту, вбрання будуть акуратно організовані, а на багатьох полицях можна зберігати різні аксесуари (не входять до набору). Розкладна вішалка використовується для розвішування одягу та зручна при перевдяганні. У шафі можна зберігати ляльку (не входить до набору).
Зі зручною ручкою для перенесення шафу легко брати з собою в подорож куди завгодно. Кольори та зовнішній вигляд можуть відрізнятися.
Відмінний подарунок для дітей віком від 3 років, особливо тих, хто любить стиль, веселощі та моду!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mattel |
| Тип | Меблі для іграшок |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Висота | 320 мм |
| Персонажі | Barbie |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 250 ₴





