
влевовправо
Великий Монстр Трак 1:15 Тигрова Акула на радіокеруванні Monster Trucks RC Tiger Shark Hot Wheels HGV87
- Немає в наявності
2 800 ₴
+380 (98) 335-33-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий Монстр Трак 1:15 Тигрова Акула на Пульті Управління Monster Trucks RC Tiger Shark Hot Wheels
Рвіть і дертися по всіляких ландшафтах з Hot Wheels Monster Trucks Тигрова Акула! Цей жахливий монстр-трак з дистанційним керуванням знаходиться на полюванні, використовуючи свою технологію HW Terrain Stomp, щоб «топтатися» по траві, камінню, тротуару та навіть автомобілям Hot Wheels!
Характеристика та опис:
- Hot Wheels Monster Trucks Тигрова Акула атакує місцевість, як злісний хижак, завдяки технології HW Terrain Stomp, яка підкорює підлогу, каміння, траву та багато іншого!
- Завдяки інноваційному дизайну і великим шинам Tread Attack, ця тигрова акула «топає» по різних поверхнях, імітуючи тигра, що гарчить на полюванні.
- Цей високодеталізований автомобіль у масштабі 1:15 оснащений повнофункціональним дистанційним керуванням, зарядкою через USB та швидкістю до 10 км на годину.
- Діти та шанувальники Monster Trucks Live можуть відтворити свої улюблені епізоди дій тигрової акули з шоу, а завдяки частоті 2,4 ГГц її можна використовувати разом з іншими радіокерованими машинами без перешкод.
- Для пульта потрібні батареї (не входять до комплекту)
- Розміри упаковки 38х28х23 см
- Вік 5+
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mattel |
| Тип | Позашляховик |
| Вікова група | Від 4 років |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Висота | 240 мм |
| Персонажі | Hot Wheels |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 800 ₴






