-17%Інтерактивна сумочка Зебра Purse Pets Metallic Mood Rebel Stripez
- Готово до відправки
1 200 ₴
1 000 ₴
Інтерактивна сумочка Purse Pets Зебра - це одночасно стильний аксесуар та інтерактивна іграшка у вигляді милої тваринки.
Сумочка блимає оченятами, реагує на дотики, має понад 30 звуків і реакцій, любить обійматися та відтворює енергійну музику.
Purse Pets Зебра - надзвичайно стильна модель. Виготовлена зі смугастого матеріалу з голограмою у стилі металік, має блискучі вушка, милий носик, очі в стилі поп-арт, металеву фурнітуру та регульований ремінець для носіння через плече.
Потримай руку на її чолі - Зебра почне швидко кліпати оченятами. Стань, наче ти на червоній доріжці - сумочка відтворить звуки фотокамери.
На передній частині сумочки є секретна кнопка, яка перемикає режими та відкриває більше способів для гри.
Розмір: 19х8х6 см
Живлення: 3 батарейки AAA (не входять до комплекту)
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spin Master |
| Ширина | 6 см |
| Довжина | 19 см |
| Висота | 8 см |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 3 років |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
- Ціна: 1 000 ₴







