Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мегатрек Подвійне прискорення серії "З'єднай усі треки" - це одна з найбільших трекових систем Hot Wheels. Трек Подвійне прискорення дозволяє рух в обидві сторони, що відкриває нові можливості для спраглих випробувань гонщиків: вони можуть змінювати напрямок руху машинки, роз'їжджатися в різні боки або мчати назустріч один одному, відчуваючи свою безстрашність. Завдяки додатковим механічним та електронним елементам та аксесуарам конструкцію треку можна нескінченно видозмінювати, створюючи нові непередбачувані комбінації для ще більшого драйву.
Hot Wheels дозволяє дітям використовувати свою уяву та творчий потенціал, щоб самостійно зробити доріжки та вирішити, як проходитимуть перегони. Дуже захоплююче та різноманітно! Поєднується з іншими треками Hot Wheels.
Переваги треку Хот Вілс Подвійне прискорення:
- 2 петлі;
- 2 моторизовані пускові установки;
- додаткові механічні та електронні елементи та аксесуари.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mattel |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип живлення | Батарейки |
| Персонажі | Hot Wheels |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 30 мм |
| Довжина упаковки | 50 мм |
| Висота упаковки | 12 мм |
- Ціна: 2 950 ₴






