-10%влевовправо
Помаранчевий Автовоз Хот Вілс Hot Wheels Mega Hauler Автовоз на 50 машин
- Готово до відправки
1 600 ₴
1 435 ₴
+380 (98) 335-33-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мега Перевізник для зберігання машинок (на 50 шт) Hoga Wheels Mega Hauler
Мега Перевізник Хот Вілс - це машина для великих пригод із нескінченними можливостями та історіями. Цей масивний тягач може бути завантажений до 50 машинок на шести рівнях, що розширюються - і це тільки початок! У задній частині тягача є рампа, яка опускається для підключення до треків серії Хот Вілз Сіті. Кабіна відкривається з місцем для паркування ще двох транспортних засобів, а прозора бічна панель відкривається, щоб діти могли зберігати улюблені машинки в особливому місці.
УВАГА!!! машинки не входять у комплектацію!
Характеристика та опис:
Унікальний Мега Перевізник Хот Вілс із дивовижними характеристиками стане чудовим подарунком для дітей та колекціонерів!
Запустіть потік історій і вирушайте в подорож на Мега Тягачі для дивовижних пригод
Шість рівнів, що розширюються, можуть вмістити 50 автомобілів масштабу 1: 64 Hot Wheels
Відкидна рампа в задній частині установки дозволяє дітям підключатися до наборів "Хот Вілз Сіті", щоб розкрити їхню уяву та розширити світ гри Hot Wheels
Відкривається кабіна з місцями для паркування для ще пари автомобілів, і відкривається прозора бічна панель, щоб діти могли зберігати свої улюблені моделі в спеціальному місці!
Розміри продукту 8 х 45 х 13 см
вік 3+
Виробник Mattel
Машинки Hot Wheels масштабом 1:64 продаються окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mattel |
| Тип | Автовоз |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 8 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Висота | 13 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Персонажі | Hot Wheels |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 435 ₴





