Ігровий набір CoComelon Vehicle Шкільний автобус трансформер, світло, звук CMW0509
Приєднуйтеся до Джей Джея та Коді під час веселого дня в школі з CoComelon Transforming School Time Bus! Цей автобус-трансформер 2-в-1 містить 6 ігрових зон, включаючи класну кімнату та дитячий майданчик! Потягніть правий бік автобуса вниз і висуньте, щоб розгорнути ігровий набір. Досліджуйте шкільні теми з Джей Джеєм і Коді зовсім по-новому! Від класної кімнати до дитячого майданчика, відкрийте для себе овочі, що ростуть у саду, пограйте на каруселі з JJ або подрімайте на ліжечку, яке перетворюється на дошку! Натисніть на сонечко в автобусі, щоб увімкнути світло та 3 улюблені пісні: «Wheels on the Bus», «First Day of School» і «ABC Song». Ігровий набір CoComelon Transforming School Time Bus пропонує безмежні можливості для гри! Відчуйте захоплення від CoComelon вдома з широким вибором іграшок, плюшу, тощо!
Характеристики:
- CoComelon Шкільний автобус трансформер — унікальний ігровий набір 2 в 1, який перетворюється зі шкільного автобуса на класну кімнату!
- Ігровий набір включає Джей Джея та його найкращого друга Коді
- Автобус може вмістити до шести друзів CoComelon (фігурки продаються окремо).
- Натисніть на сонечко, щоб активувати веселі звукові пісні та підсвітку.
- Звуковий супровід англійською мовою
- Вікова категорія 2+
Комплектація:
Шкільний автобус-трансформер – 1 шт;
Фігурка Джей Джей – 1 шт;
Фігурка Коді – 1 шт.
Батарейки в комплекті - 2х 1.5V AAA (R03/LR03).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Just Play |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Тип | Автобус |
| Возрастная группа | От 18-ти месяцев |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Желтый |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Ширина | 140 мм |
| Длина | 300 мм |
| Высота | 170 мм |
| Вес | 1600 г |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 850 ₴









