-24%влевовправо
Набір іграшкових бластерів Нерф Nerf N Series Gear Up Pack (F8633)
- Готово к отправке
1 650 ₴
1 250 ₴
+380 (98) 335-33-24
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір іграшкових бластерів Nerf N Series Gear Up Pack обов'язково сподобається вашим дітям.
Набір включає 3 різні бластери та 2 аксесуари Nerf для створення 10 різних стилів іграшкової зброї. Зберіть свою колекцію Nerf та будьте готові до будь-яких труднощів.
Бластери Flex і бластери Dealer — це бластери для одиночного вогню з пусковою заправкою. Затворний бластер Wielder стріляє 4 набоями поспіль. Приклад кріпиться до 2 бластерів. Приціл кріпиться до всіх 3 бластерів.
У наборі:
- 3 бластери;
- 2 аксесуари;
- 18 набоїв.
Бластери Nerf чудово підходять для створення колекції бластерів із різноманітними функціями для веселих ігор на свіжому повітрі.
Рекомендовано для дітей від 8-ми років.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hasbro |
| Тип | Бластер |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Материал | Пластик |
| Тип боеприпасов | Мягкие пули |
| Максимальная дальность стрельбы | 30 м |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 610 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Высота | 70 мм |
| Вес | 500 г |
- Цена: 1 250 ₴







