-23%Інтерактивна сумочка Тигр сумочка Purse Pets Purrisma Interactive Tiger Pet Toy & Crossbody Bag
- Готово до відправки
1 100 ₴
850 ₴
Виразіть свій стиль за допомогою голографічних тварин Pure Pets. Ці модні та казкові інтерактивні домашні тварини Purse Pets реагують на дотик, справді моргають і мають понад 30 звуків та реакцій. Purrisma має прозору голографічну тканину з тигровими смужками, вінілові блискучі вуха і виразні поп-арт очі з віями, що тріпотять. Регульований желейний ремінець подовжується до 107 см для різного віку. На ходу Purrisma моргає та видає зухвалі звуки, взаємодіючи з вами. Тримайте її за чоло, і вона надішле повітряний поцілунок.
У режимі Magic Mode грайте в ігри та танцюйте під її музику. Хочете дізнатися, чи подобається їй ваше вбрання? Поставте їй запитання, торкніться її чола, і вона відповість так чи ні. У Runway Ready Remix ваша мила сумка грає музику - торкніться її голови, щоб підспівувати пісні, або торкніться її чола, щоб перенестися в часі від ретро-диско до майбутньої поп-музики.
Розміри голографічних домашніх тварин Purse Pets складають приблизно 11 см x 15 см x 5 см Г.
У комплекті 3 батарейки типу AAA. Інтерактивні іграшки Purse Pets - це веселі подарунки на день народження або подарунки для дівчаток на будь-який випадок, для тих, хто любить моду, перевдягання та рольові ігри. Оживіть свій образ із Purse Pets Purrisma.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spin Master |
| Вікова група | Від 4 років |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Ширина | 5 см |
| Довжина | 15 см |
| Висота | 11 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
- Ціна: 850 ₴







