-18%Інтерактивна сумочка шопер Банні Purse Pets Holly Hops Bunny Tote Bag Interactive Pet
- Готово до відправки
1 200 ₴
990 ₴
Інтерактивна сумочка шопер Банні Purse Pets Holly Hops Bunny Tote Bag Interactive Pet
Purse Pets Holly Hops Bunny Tote Bag Interactive Pet Toy and Cross-body Bag with over 30 Sounds and Reactions
Відкрийте для себе велику сумку Purse Pets, що відповідає модним тенденціям! Кролик виконаний з рожевої шевронної тканини, кролячих вушок у голографічну клітку, око у стилі поп-арт та застібки на кнопки! Завдяки подвійній системі ременів можна носити сумку Rabbit за ручки або подовжити довгий ремінь, щоб носити її на плечі або через тіло. На ходу торкніться його голови, щоб він видав кумедні звуки і змусив моргати. Тримайте його за чоло, і він надішле вам повітряний поцілунок. Натисніть , щоб відкрити більше способів гри. У чарівному режимі ви зможете грати в ігри та танцювати під його музику! А ще візьміть участь у змаганні з перегляду зі своїм новим інтерактивним супутником і прийміть зірковий вигляд, слухаючи його музику: він вам аплодуватиме! У режимі REMIX Fashion Show ваші гаманці відтворюватимуть модну музику, натхненну показами мод, поки ви моделюєте та приміряєте свій зірковий образ. Танцюйте під музику та позируйте перед камерами, коли музика зупиняється та яскраво сяють спалахи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spin Master |
| Вікова група | Від 3 років |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Ширина | 6 см |
| Довжина | 20 см |
| Висота | 20 см |
| Вага | 230 г |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
- Ціна: 990 ₴







