
влевовправо
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інтерактивна плюшева іграшка furReal Lil' Wilds Леопард Лоллі - це екзотичний вихованець, якого діти із задоволенням годуватимуть, а також гратимуть і обійматимуться. Діти можуть годувати її за допомогою 5 ласощів, які потрапляють у животик. Пізніше діти можуть просто відкрити задні дверцята, щоб дістати ласощі і знову почати веселощі з годуванням!
Леопард Лоллі любить, коли її гладять; діти можуть погладити її, щоб познайомитися з більш ніж 40 звуками та реакціями,включаючи лагідні облизування та грайливі звуки... не кажучи вже про кілька гучних риків! У спокійні моменти Лоллі дуже любить обійматися.
Іграшка-вихованець від furReal Friends стане чудовим подарунком для дитини від 4-х років.
Для роботи потрібні 3 батареї типу АА (не входять до комплекту).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hasbro |
| Тип | Животное |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Ширина | 12 см |
| Длина | 20 см |
| Высота | 20 см |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 500 ₴





