-32%влевовправо
Интерактивная игрушка Moose Мой любимец маленький ягненок овечкаLittle Live Pets
- Готово к отправке
1 700 ₴
1 150 ₴
+380 (98) 335-33-24
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інтерактивна іграшка Moose Мій улюбленець маленьке ягня (26476)
Новинка з чарівного світу Little Live Pets, - миліший, непосидючий і такий приємний на дотик маленьке ягня, яке любить гуляти!
Милий пухнастик, за яким малюк зможе доглядати і дарувати йому своє кохання і який стане невід'ємною частиною життя дитини!
Snowie - ваш новий улюбленець, який відчуває, рухається і звучить так само, як справжня тварина!
Подивіться, як воно виляє хвостом під час ходьби! Годуйте, грайте та танцювати зі Сноуї, а потім дозвольте йому провести вас на веселу прогулянку!
Ягненько м'яке і неймовірно приємне на дотик.
При натисканні кнопки на нашийник звірятко рухатиме пухнастим хвостиком.
Видає багато милих звуків - прицмокує, відригує, нюхає, чхає, регоче і може навіть мило пукнути.
Годуйте улюбленця з пляшечки, обіймайте і стежте, які реакції будуть у ягняти!
Вигулюйте ягня на повідку!
Може танцювати та видавати музику!
В комплекті:
•1 ягня;
•1 повідець для прогулянок;
•1 пляшечка для годування;
•1 інструкція.
Іграшка працює від 3*АА/LR6 1,5V батарейок (у комплекті батарейки для функції TRY ME, для гри треба замінити на нові)
Розмір: 23 * 24 * 14 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Moose |
| Состояние | Новое |
| Высота | 23 см |
| Длина | 24 см |
| Ширина | 14 см |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Тип | Животное |
| Тип питания | Батарейки |
| Особенности | Звуковые эффекты |
- Цена: 1 150 ₴







