-16%влевовправо
Лялька Барбі Вчителька блондинка з малюком Barbie Teacher
- Готово до відправки
950 ₴
800 ₴
+380 (98) 335-33-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Barbie Careers Doll & Playset
Досліджуйте світ захоплюючого навчання з ігровим набором "Barbie Teacher", який дозволяє дітям відчути себе в ролі вчителя.
Лялька Барбі блондинка носить сукню з принтом букв алфавіту, рожеві туфлі з ремінцями і також має стильну зачіску з пучком нагорі!
В ігровий набір входить:
2 ляльки;
Шкільна дошка;
Ноутбук;
Рюкзак;
Тераріум з черепахою;
Парта;
Ножиці;
сік;
Аксесуари для ляльок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mattel |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 20 см |
| Довжина | 6 см |
| Вага | 400 г |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Персонажі | Barbie |
| Стан | Новий |
- Ціна: 800 ₴





